Ataköy Halı Yıkama

Profesyonel halı yıkama firması olarak İstanbul ilinin en gözde semtlerinden biri olan Ataköy’de semt halkına en kaliteli hizmeti veren Profesyonel Bahçelievler halı yıkama olarak çalışmalarımızı tüm hızıyla devam ettirmektedir.

Ataköy Halı Yıkama Hakkında

Kurulduğu andan itibaren Ataköy halı yıkama profesyonel eğitimli uzman ekiplerimiz ile en güvenli hizmetleri sizlere en iyi şekilde vermektedir. Ataköy ilçemiz gelişen ve gün geçtikçe daha da gelişmektedir. Gelişmesiyle beraber nüfusta da giderek çoğalmaktadır. Çoğalan nüfusla hizmet sektöründe özellikle halı yıkama konusunda en iyisini Ataköy halı yıkama yaparak sizlere en güvenli temizlik işlemlerini yapmaktadır. İstanbul’da en eski halı yıkama firmalarından birisi olmanın ve kaliteden ödün vermeden semt halkına yıkama hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Geçmişten bu yana gelen tecrübe ile verdiğimiz güven ve itibarımız firmamızın en büyük referansıdır. Eğer sizler halılarınızın yıkanmasında en kaliteli ve en hijyenik ortamlarda işlem görmesini istiyorsanız her şekilde bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ataköy halı yıkama sizler için sunduğumuz halı yıkama hizmetinde halılarınıza zarar vermeden sağlıklı alanlarda özen göstererek itina ile yıkama işlemi yapılmaktadır. Sizde profesyonel halı yıkama firmamızın Ataköy halı yıkama şubesine gönül rahatlığı ile halılarınızı hiç zaman kaybetmeden emanet ederek verdiğimiz kaliteli hizmeti ve güveni görebilirsiniz.

Ataköy Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Kurulduğu günden bu yana Ataköy ve çevresinde en iyi halı yıkama hizmeti veren Profesyonel halı yıkama şubemiz yıkama konusunda hiç durmaksızın yenilikçi çalışmalarını sürdürmektedir. Halılarınızı sizin istekleriniz üzere adreslinizden ücretsiz servisimiz ile alıyoruz ve fabrikamıza getiriyoruz. Fabrikaya ilk girişinden itibaren halılar toz alma odalarında toz alma işlemi halıların içinde bulunan kıl, toz, tüy gibi maddelerden kurtulması için bu işlem çok önemlidir. Daha sonra tozlarından arındırılmış halılar yıkama işlemleri yapılması için halılar özelliklerine göre ayrılır. Ayrılan halılara uygun anti bakteriyel bitki özlü deterjanlar ve yıkanacak makinelerin fırça ayarı yapılır. Bu işlemlerin sonunda halılar ön yıkama yapılması için 12 fırçalı makineler ve deneyimli ekibimiz tarafından özenle yıkanmaktadır. Bütün mikrop ve bakterilerden temizlenmiş olan halılar yıkama işlemi tamamlandıktan sonra sıkma işlemi ve durulama için sıkma odalarına alınır.

Ataköy halı yıkama firmamız her zaman sizlerin en iyi hizmeti almanız için büyük çalışmalar yapmaktadır. Bu arada sıkma odasına alınan halılar öncelikle iyice durulanır ve rulo haline getirilir. Durulama işleminin ardından halılar halı sıkma makinelerine yani santrafüj makinelerine rulo olarak tek tek sıkılma işlemi yapılarak ikinci durulama işlemi de tamamlanmış olmaktadır. Tüm sularından arındırılan halılar nemli bir şekilde son kontrol için kontrol odalarına alınmaktadır. Kontrol odasında lekelerin çıkıp çıkmadığı konusunda leke analizi yapılmaktadır. Şayet lekeler çıkmamış ise lekenin çeşidine göre işlem uygulanmaktadır ve tekrar halı yıkama alanına gönderilir. Halılar leke kontrolünden başarı ile çıkarsa kuruma alanlarına gönderilir.

Özel yapılmış ısı yalıtım sistemlerine sahip odalarımızda özel nem alıcı özelliği bulunan makineler ile halılarınız özen ile kurutulur. Bu halı yıkama işlemleri 12 saat ortalama kurumaya bırakılır. Kurumuş olan halılar hav alma makinelerinde halıların tüylerinin yatımına göre taranması ve tekrar son bir kez leke kontrolü yapılmaktadır. Daha sonra halılar paketlenerek adresinize teslim edilmektedir.

Ataköy Halı Yıkama Fiyatları

Ataköy halı yıkama fiyatları sizlerin yararına olması için en uygun ve en cazip olanları belirlemektedir. Fiyatlar halıların tüm özelliklerine göre değişebilir. Ama şunu unutmamalı ki müşterilerimizin memnuniyeti her zaman her şeyden daha da önemlidir.

Bahçelievler Halı Yıkama