Bakırköy Halı Yıkama

Profesyonel Bahçelievler halı yıkama firması olarak İstanbul’un Avrupa yakasının en güzel ilçelerinin içinde en başında yer alan Bakırköy halkına en kaliteli hizmeti vermektedir.

Bakırköy Halı Yıkama Hakkında

Bakırköy diğer bütün ilçeler arasında gelişme açısından çok önemli bir yere sahiptir. İçinde büyük alışveriş merkezleri ile çok rağbet gören Bakırköy bölgesi özellikle sanayi ve ticaret bakımından çok fazla gelişmiştir. Bölgede sanayi hizmeti alanında Bakırköy halı yıkama fabrikamızda önemli bir yer tutmaktadır. Bu yönden de değişik meslek alanlarında da insanları kendisine çeken bir özelliği vardır. Gezilip görülecek yerlerin yanı sıra yoğun bir nüfusu ile insanların sakin yaşama alanları bir kenara bırakın gün geçtikçe çok daha fazla gelişerek daha da iyi bir durum almaktadır. Bakırköy Profesyonel halı yıkama firmamız İstanbul’un her yerinde en kaliteli hizmeti verirken Bakırköy bölgesinde de Bakırköy halı yıkama adına en güvenli ve en hızlı hizmeti vermekten gurur duyarız. Bakırköy halı yıkama olarak hedeflerimize en iyi şekilde ve en doğru hareketler ile yapılan en iyi çalışmalara devam ediyoruz. Müşterilerimizden gelen isteklerine en kısa zaman zarfında değerlendiriyoruz ve yaptığımız büyük toplantılar sayesinde isteklerinizi geçekleştirmeye çalışıyoruz. Bakırköy halı yıkama kurulduğu günden bu yana bölge halkına her zaman en kaliteli bir şekilde hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve yenilikçi gelişmeler için hedeflerimizde ilerliyoruz.

Bakırköy Halı Yıkama Nasıl Çalışmakta?

Bakırköy halı yıkama olarak halkımıza en güzelini yapmaya çabalıyoruz. Sizlerden gelen talep üzerine halılarınızı adresinizden alıyoruz ve fabrikamıza getiriyoruz. Bakırköy profesyonel halı yıkama firmamız halılarınızı yıkama yapmadan önce toz alma odalarında tozlardan kurtularak, halıların içinde bulunan bütün kıl, tüy, kum ve tozlardan arındırılır. Halıların tozlarının alınması sayesinde su ile ıslandığında halılar üzerinde bir çamurlaşma olma ihtimalini ortadan kaldırmış olmaktadır. Halı yıkama işlemine başlarken öncelikle halıları cinslerine ayrılarak yıkama yapılacak en uygun temizlik ürünleri seçilmektedir. Ayrıca halının insine göre fırça ayarı yapılır ve daha sonra yıkamaya başlanılır. Ön yıkama işlemi ile başlanılıp 12 fırçalı makinemizle işinin ehli uzman elemanlarımız tarafından yıkanmakta ve bütün pisliklerinden kurtulmuş olmaktadır. Tüm mikrop ve bakterilerden arındırılmış olan halılar sıkma işlemi yapılması için halı sıkma odalarına alınmaktadır.

Bakırköy halı yıkama firması halılarınızın yıkanma işlemini yaparken kesinlikle hijyenik ortamlarda itina ile yıkanmaktadır. Bakterilerden arındırılmış olan halılar yıkama işlemimin hemen sonrasında halılar rulo halinde santrafüj yani halı sıkma makinelerinde sırayla tek tek sıkma yapılarak ikinci durulama yapılmaktadır. Sularından yüzde 95’i civarında sularından kurtulan halılar son olarak leke kontörlü için kontrol odalarına alınmaktadır. Özenle yıkanmış ve durulama sonrasında halılar profesyonel elemanlarımız tarafından leke kontrolleri yapılmaktadır. Eğer leke kontrolü yapıldığı zaman halıdan çıkmamış leke görüldüğünde, lekenin ne çeşit olduğuna dair tespit edilir. Lekenin çeşidine göre halınıza işlem uygulanmaktadır. Daha sonra tekrar yıkama yapılması için yıkama alanlarına yollanılır. Leke kontrollerinden sorusuz olarak çıkan halılar kurutma odalarına gönderilir.

Halı kurutma odalarında bütün kontrollerden başarı ile çıkmış halılar özel ısı yalıtım sistemlerine sahip bölümlerde nem alıcı makineler tarafından özenle halıların kurutma işlemi yapılmaktadır. Ortalama 12 saat kadar sürmekte olan halı kurutma işlemi sonrasında halılar itina ile paketlenir.

Bakırköy Halı Yıkama Fiyatları

Profesyonel halı yıkama olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Bahçelievler halı yıkama fiyatları da sizler için hep en uygun olanını belirlemektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti açısından elinden gelenini daha iyisini yapmaktadır.

Bahçelievler Halı Yıkama