Fiyatlar

Fiyatlar güncel fiyatlarımızdır. Servisimiz ücretsiz olarak halılarınızı alır ve belirtilen saatte yıkanmış / kurutulmuş olarak yine size teslim etmektedir.

Halılar

  • Makine Dokuma : 4 tl
  • Shagy : 5 tl
  • El Dokuma : 10 tl
Teklif Al

Koltuklar

Koltuk çeşidine ve büyüklüğüne göre fiyatlar değişebilmektedir. Resim ve boyut konusunda bilgi verirseniz size teklif sunulur.

Teklif Al

Halı & Kilim Tamiri

Halı ya da kilimin ne kadar zarar gördüğüne bağlı olarak fiyat değişebilmektedir. Fotoğraf göndermeniz halinde size teklif sunabiliriz.

Teklif Al

Ekonomik Fiyatlar

Uygun fiyata mekânlarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzun tamamlayıcısı halı ve koltuklarınız için temizlik ve onarım hizmetlerini en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimizle tanışın. Halı kilim döşeme temizliği gerçekleştirdiğimiz yüzlerce memnun müşterimizden biride siz olabilirsiniz. Referanslarımız için tıklayınız...

Sağlıklı Yaşam

Halı, Koltuk ve Yataklardaki bakteri maytlarından kurtulmanın tek yolu detaylı doku temizliğidir. Detaylı temizlik yapabilen profesyonel cihazlarımızla sağlık ve konforlu yaşam alanları sunuyoruz.

Bahçelievler Halı Yıkama