Florya Halı Yıkama

Uzun yıllardır halı yıkama konusunda sektöründe Profesyonel halı yıkama firmamız olarak Florya halkına en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için Florya halı yıkama şubemiz de hep en güvenli firma olmuştur.

Florya Halı Yıkama Hakkında

Florya semt halkına halı yıkama konusunda her zaman en iyisini ve en güvenli hizmeti veren Florya halı yıkama firmamız en güzellerini yapmaktadır. Zamanla daha da gelişen ve nüfus oranı da gelişmekle beraber artan semt halkını imdadına yetişmekteyiz. Florya samimi ve güler yüzlü insanları ile de dikkatleri üstüne çekmektedir. Böyle güler yüzlü Florya halkına halı yıkama hizmetlerini verirken onların gülen yüzlerini hiçbir zaman soldurmamak için büyük çabalar harcamaktayız. Çünkü bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden çok önemlidir.

Halı yıkama sektöründe profesyonel halı yıkama firmamızın Florya halı yıkama şubesi her vakit en kaliteli hizmetleri ile en öndedir. Hizmet yönünden diğer firmalardan hep daha önde olan firmamız en son teknolojik makineler ve uzman ekibimiz ile her zaman öncü olmuştur. Florya semtinde bulunan müşterilerimiz için en güvenli ve sağlıklı ortamlarda verdiğimiz hizmet takdire şayan bir hal almıştır. Hijyen konusunda da firmamız hassasiyetini korumaktadır. Florya halı yıkama olarak sizlerden gelen istek ve önerileri her şekilde değerlendirmekteyiz.

Florya Halı Yıkama Nasıl Olmaktadır?

Halılar gün boyu üzerinde gezinildiği için hep en çok toz ve kirleri içinde barındırır. Bu kir ve tozlar ancak yıkanarak kurtulmak mümkündür. Halıların yıkanması zahmetli ve zor işlerin başında gelmektedir. Florya halı yıkama olarak her zaman en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sizlerin isteği üzerine ücretsiz servisimizle adresinize gelerek halılarınızı alıyoruz ve fabrikamıza getirilmektedir. Yıkama işlemine geçilmeden önce halılar toz alma odalarında içinde bulunan tüm kıl, tüy, toz gibi maddelerden arındırılır. Bu işlemin sonrasında halılar özelliklerine göre ayırılır ve en uygun anti bakteriyel bitki özlü deterjanlar ile uzman personelimizle yıkama işlemine başlanır. Ayrıca halının cinsine göre de fırça ayarı yapılır. 12 fırçalı makineler ile halı yıkama işlemi gerçekleşir. Yıkama işlemi sonucunda mikrop ve bakterilerden arındırılan halılar sıkma işlemi için sıkma odalarına alınır.

Her şekilde bütün bakteriler ve mikroplardan kurtulan halılar çok iyi bir şekilde durulanır ve rulo haline getirilir. Santrafüj yani halı sıkma makinelerinde rulo yapılmış halılar tek tek sıkılarak ikinci durulama da yapılır. Sularından yüzde 95 civarında arındırılan halılar çıkmayan leke tespiti için son kontrol olarak leke analiz odalarına alınır. Yıkama işlemi tamamlanmış ve bütün sularından arındırılmış halılar deneyimli ekibimiz tarafından leke kontrolü yapılır. Eğer lekelerde çıkmamış bir leke varsa tekrar yıkanması için yıkama odalarına gönderilir. Profesyonel Bahçelievler halı yıkama firması olarak her zaman özenle hizmetimizi veririz. Amacımız müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasını sağlamaktır. Bu arada leke analizinden başarı ile çıkan halılar kurutma işlemleri için klimalı odalarda kurutma işlemi yapılır. Halılar kurutulmak için özel ısı yalıtım sistemine sahip olan odalarda özel makineler ile halıların kurutma işlemi tamamlanır. Bu odalarda halıların ortalama 12 saatte kurutma işlemi yapılır. Kurutulan halılar hav alma makineleri ile taranarak tüyleri taranır. Daha sonra paketleme işlemi yapılır ve güler yüzlü personelimiz adresinize halılarınızı teslim edilmektedir.

Florya Halı Yıkama Fiyatları

Florya halı yıkama fiyatlarını belirlerken her vakit olduğu gibi müşterilerimizi düşünmektedir. Bu yüzden en uygun ve en cazip fiyatları seçmektedir. Biz her zaman müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti için canla başla çalışmaktadır.

Bahçelievler Halı Yıkama