Hakkımızda

Halı Yıkamada Profesyonel Çözümler

Dünyanın her yerinde gelişmiş bir teknolojiyle yıkanan halılar, profesyonel halı yıkama sistemini başarıyla yürüten firmamız tarafından yıkanmaktadır.
Doğa dostu bir uygulamayla yıkanacak olan halılarınızı adresinizden alıp adresinize teslim eden ekibimiz, profesyonel çözümleriyle her zaman memnuniyetinizi hedeflemektedir. Tüm kimyasal ürünler doğa dostu ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı olarak seçilmekte, insan sağlığına zarar vermemektedir.
Kaliteli ürünlerimizi kaliteli hizmetimizle pekiştirerek sizin için en iyi hizmeti vermek üzere İstanbul’un her noktasına ulaşıyoruz.

En Değerli Halılar Bize Teslim Ediliyor

Türk turizminin merkezi olan Kapalıçarşı esnafına da halı yıkama konusunda hizmet veren ekibimiz, dokunmaya kıyamadığınız değerli halılarınızı da özenle yıkamaktadır.
Ücretsiz servis hizmetimizle profesyonel halı yıkama çözümlerimizi en iyi şekilde sunduğumuz müşterilerimiz memnuniyet odaklı uygulamalarımızdan memnun kalmakta, her geçen gün daha geniş alanlara hizmet vererek, yıkadığımız halıların metrekarelerini arttırmaktayız.

Misyonumuz

Evinizdeki halılarınızın her detayında hijyeni hissedebileceğiniz bir temizlik farkı yaratarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edindik. Bu doğrultuda deneyimli personel ve hızlı çözümlerle sorunsuz bir hizmet anlayışı geliştirerek İstanbul bölgesinde hizmete girme amacıyla kurulduk.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen teknolojiye yetişerek, İstanbul merkezli olarak profesyonel halı yıkama hizmetini tüm ülke geneline yayarak ulusallaşmak en büyük hedefimizdir. Bu hedefe hızla ilerlerken memnun müşterilerimizi de beraberimizde getirerek, en bilinen halı yıkama firması haline gelmek, yeni yıkama teknikleri geliştirerek daha hızlı teknik imkanlar sunmak amacımızdır.

Beni Arayın!

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Ekonomik Fiyatlar

Uygun fiyata mekânlarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzun tamamlayıcısı halı ve koltuklarınız için temizlik ve onarım hizmetlerini en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimizle tanışın. Halı kilim döşeme temizliği gerçekleştirdiğimiz yüzlerce memnun müşterimizden biride siz olabilirsiniz. Referanslarımız için tıklayınız...

Sağlıklı Yaşam

Halı, Koltuk ve Yataklardaki bakteri maytlarından kurtulmanın tek yolu detaylı doku temizliğidir. Detaylı temizlik yapabilen profesyonel cihazlarımızla sağlık ve konforlu yaşam alanları sunuyoruz.